Vaše lékárna on-line
Nivea Krém na ruce s výtažky z aloe vera a jojobovým olejem osvěžuje ruce a intenzivně je hydratuje. NIVEA kvalita za rozumnou cenu.
Placenta je tradiční český výrobek kosmetiky Regina. Je vyroben dle unikátní receptury s vysoce účinným komplexem látek. Placenta rty dokonale regeneruje, zklidňuje a hydratuje. Krém je určen pro každodenní péči o vaše ruce.
Regenerační krém zabraňuje odmašťování, vysoušení a následnému popraskání pokožky rukou při práci se saponáty, barvami, organickými rozpouštědly a alkáliemi nebo po časrém používání mýdla.
Ochranný a regenerační krém na ruce s obsahem extraktu z rakytníku řešetlákového a vitamínem E a dalších složek.
Jemný, dobře vstřebatelný krém zajišťující hydrataci a zvláčnění pokožky. Obsahuje vůni, dle které vznikl název kosmetiky RYOR, tedy rybíz-oranž.
Vyživující krém na ruce s 3% ureou je vhodný ke každodenní péči o citlivou a suchou pokožku rukou. Vhodný zejména při častém mytí rukou a kontaktu s mycími prostředky. Změkčuje, vyhlazuje, zjemňuje a je hypoalergenní.
Silonda ochranný krém je intenzivní hydratační péče o pokožku celého těla s obsahem glycerinu a vitaminu E.
Vyživuje, intenzivně regeneruje a vytváří neviditelnou ochranu po dobu 8 hodin. Poškozené a namáhané ruce jsou trvale chráněny před všemi druhy vnějšího působení: třením a působením chemických přípravků.