Vaše lékárna on-line
Sterilní jednorázové odběrové lancety do odběrových per glukometrů FORA Diamond (PRIMA, MINI, iDiamond).
Sterilní jednorázové odběrové lancety do odběrových per všech glukometrů FORA (FORA 6, PRIMA, MINI).
Lancety (jehličky) pro získání kapky krve na měření glykémie. Sterilní lancety velikosti 28. Kompatibilní s odběrovými pery společnosti Abbott.
Odběrové pero FreeStyle Lancing Device II se používá k získání vzorku kapilární krve pro měření hladiny cukru v krvi při domácím měření glykémie.
Proužky pro testování glykémie FreeStyle se používají s přístroji FreeStyle, FreeStyle Freedom a FreeStyle Mini k měření glukózy (cukru) ze vzorků plné kapilární nebo venózní krve.
Proužky pro testování glykémie Optium Plus se používají s přístroji Optium a Optium Xceed k měření glukózy (cukru) z plné kapilární krve. Měření se spustí až při dostatečném vzorku krve, možnost dodatečného nanesení krve do 5 vteřin.
50ks vysoce kvalitních samonasávacích testovacích proužků pro glukometr GlucoLab za výhodnou cenu. Výsledek do 5 sekund.
Glukometr GlucoLab, na principu moderní biosenzorové technologie, s rychlým zobrazením výsledků do 5 sekund. V praktické taštičce s proužky a lancetami.
Glukometr EasyGluco, který je založen na principu moderní biosenzorové technologie s rychlým zobrazením výsledků do 9 sekund, jednoduchým ovládáním.
Kvalitní glukometr se samonasávacím senzorem pro bezpečné a rychlé použití. SET obsahuje: glukometr SD Codefree, testovací proužky 10ks, odběrové pero, jehličky, kontrolní proužek.
GluNEO H Systém pro monitorování hladiny glukózy v krvi a slouží jako pomůcka ke sledování účinnosti léčby diabetu.
GluNEO H Testovací proužky pro měření hladiny glukózy v krvi a slouží jako pomůcka ke sledování účinnosti léčby diabetu.