Vaše lékárna on-line
Bezkontaktní čelní teploměr. Registrovaný zdravotnický prostředek pro domácí použití. Vysoce přesné a opakovatelné výsledky. Podsvícený displej s barevným rozlišením teploty, vypínatelný zvukový signál, paměť pro 19 měření.
Bezkontaktní čelní teploměr. Certifikovaný zdravotnický prostředek i pro klinické použití, vysoce přesné a opakovatelné výsledky. Podsvícený displej s barevným rozlišením teploty, vypínatelný zvukový signál, paměť pro 32 měření.
Ekvinní kolagen. Zdravotnický prostředek k ošetření dekubitálních vředů, venózních, arteriálních, smíšených a diabetických vředů.
Zubní pasta Biorepair Plus SENSITIVE TEETH na citlivé zuby vytváří na zubu přirozenou bariéru, která chrání obnažené dentinové tubuly, snižuje citlivost dentinu a zvyšuje úlevu od bolesti.
Zubní pasta Biorepair Plus TOTAL PROTECTION chrání zubní sklovinu před erozí způsobenou kyselými vlivy a bakteriemi způsobující zubní plak, zubní kámen a zubní kaz. Je vhodná i pro osoby trpící zápachem z úst, jelikož ho účinně eliminuje.
Biotrue - víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Inspirovaný fyziologiií Vašich očí. Ph jako u zdravých slz, schopnost dlouhodobé lubrikace, obsahuje dlouhodobě aktivní prospěšné proteiny. Má duální desinfekční systém.
Oční kapky pro zvlhčení očí a pro zvlhčování měkkých i tvrdých kontaktních čoček. Přípravek pro rychlou a dlouhotrvající úlevu od příznaků suchého oka. Neobsahuje konzervační látky.
Inhalátor ECONSTELLATION je konstruovaný pro nepřetržitý provoz, kompaktní velikost, obsahuje masku pro děti, pro dospělé masku, náustek, extra vzduchový filtr, nosní vidlice - velké a malé, náustek, a další vzduchový filtr.
Inhalátor Mesh je ultrazvukový membránový inhalátor kompaktní velikosti, s tichým chodem, příslušenství obsahuje masku pro děti, masku pro dospělé, náustek, nádobu na lék a pouzdro. Je napájen bateriemi nebo adaptérem.
Inhalátor ProMesh je ultrazvukový inhalátor kompaktní velikosti, příslušenství obsahuje masku pro děti, masku pro dospělé, náústek, nádobku na léčivo a pouzdro.
Sada příslušenství ke kompresorovým inhalátorům BOBO-NEB obsahuje masku pro děti, masku pro dospělé, vzduchovou hadici 150 cm, rozprašovač (nebulizátor), náustek.
Sada příslušenství ke kompresorovým inhalátorům Diagnostic P1 Plus a Diagnostic Econstellation obsahuje masku pro dospělé, vzduchovou hadici 100 cm, rozprašovač DUO s regulací velikosti částek (nebulizátor), náustek.